Славия загуби втората си контрола за деня. “Белите” паднаха с 2:4 от Войводина (Нови Сад). По-рано основният състав победи Астра (Плоещ) с 3:2.

Вторият мач бе, за да се види състоянието на играчите, които получават по-малко шанс за изява. Двата гола вкараха Галин Иванов и Тодор Колев.

Сърбите поведоха 2:0 след попадения на Мудрински (21) и Какай (42). В 84-ата Иванов намали. В последните две минути паднаха цели три попадения. Първо Новакович направи 3:1, а след него Колев пак намали – 3:2 в 90-ата минута. Веднага след подновяването на играта Смилянович оформи крайното 4:2.

До началото на първенството Славия ще изиграе още две проверки срещу ОФК Белград в Турция и Черноморец след завръщането в България./БЛИЦ

Славия: Минев, Дяков, Мучалин, Роберт Петров, Пенчев, Галин Иванов, Гонзалес, Младенов, Яшар, Димитров, Дюлгеров.