Славия записа първа победа в контроли по време на подготвителния лагер в Анталия. “Белите” надиграха втородивизионния румънски тим Валчеа с 3:0, като попаденията паднаха в последните 7 минути на мача. Досега те имаха загуби от Александрия, Бърно и Амкар и равенства с Партизан и Криля Советов.

Още през първото полувреме си пролича, че съперникът не е кой знае колко силен. Всъщност Вълчеа играе във второто ниво на втората дивизия в северната ни съседка.

Славия създаде доста положения, но в 35-ата минута Огнянов получи контузия и бе заменен принудително от Баяно.

През второто полувреме “белите” продължиха да атакуват, но не успяваха да отбележат. След 83 минути мъка играчите на Емил Велев вкараха 3 гола. Първо младият Васев бе точен от фаул. В 86-ата минута Жуниньо засече ниско центриране и покачи на 2:0. Малко преди края Дениран намери Желев, който оформи крайното 3:0.

Славия: Зарев, Огнянов (35-Баяно), Желев, Молдованов, Цачев, Дениран, Васев, Юруков (46-Жуниньо), Георгиев, Предев, Кушев (55-Филипов)