Славия победи ЦСКА 1948 с 3:2 в контролна среща на стадион "Септември" в Разлог. За "белите" се разписаха Питър Макрилос (14), Александър Златков (58) и новото попълнение Тони Тасев (68). За ЦСКА 1948 точни бяха Михаил Минков (38) и Георги Русев (85).

Славия поведе, след като Питър Макрилос бе изведен от Калоян Кръстев сам срещу вратаря и не пропусна целта. До края на полувремето ЦСКА 1948 изравни след разбъркване в наказателното поле. Най-съобразителен се оказа Михаил Минков, който възстанови равенството.

"Белите" отново излязоха напред в 58-та минута, когато чрез доза късмет изстрел на Александър Златков попадна в мрежата. Тони Тасев вкара за 3:1 след много хубава атака на Славия, а в края на срещата Георги Русев оформи крайния резултат на празна врата.