Славия започна конторлите от зимната си подготовка с победа. “Белите” се наложиха с 3:1 над Пирин (Разлог) в мач, който се игра в Сандански и бе от три части по 30 минути.

Първата част завърши без голове, а впоследствие втородивизионния тим поведе в резултата. В средата на втората част Чаворски бе фаулиран на дъгата на наказателното поле от Бертин, а след изпълнението на Ласков Пирин излезе напред в резултата.

В края на тази част Славия изравни. Павле Попара центрира от ляво, Радослав Василев отклони с глава, Живко Желев вкара на празна врата за 1:1.

В началото на третата част момчетата на Велислав Вуцов стигнаха до успеха. Галин Иванов направи 2:1, а малко по-късно отново той оформи крайния резултат в мача.

СЛЕДЕТЕ С БЛИЦ: "А" ГРУПА - ТРАНСФЕРИ И ПОДГОТОВКА