Юношите младша възраст на Черноморец (родени 1995 година) отпаднаха от турнира за Купата на БФС след изпълнения на дузпи в 1/8-финала срещу Славия в София.

Домакините водеха на почивката с 2:0, но през второто полувреме "акулите" изравниха с голове на национала Михаел Орачев и Милчо Ангелов. След 2:2 в редовното време рулетката на дузпите се завъртя щастливо за "белите". Пропуски от бялата точка за гостите от Бургас направиха Орачев и друг национал - Станислав Дрянов.

Вчера децата (родени 1997 г.) на бургаския клуб елиминираха на 1/8-финалите Септември (София) с 4:0, а утре юношите старша възраст (родени 1993 г.) приемат на същата фаза от турнира връстниците си от Сливен на стадион Черноморец от 15 часа. /БЛИЦ