Сливен и Черноморец поделиха по една точка след равенството 0:0 в мач от 24-ия кръг на "А" група. Гостите бяха далеч по-активни, но така и не стигнаха до попадение във вратата на сливналии. През първото полувреме Мишел Платини изпусна в 15-ата минута.

През втората част натискът на "акулите" продължи. В 69-ата минута Божинов центрира към Карбони, който стреля, но вратарят на Сливен Здравко Чавдаров спаси по акробатичен начин. В 84-ата минута Иван Стоянов можеше да вкара за Сливен, но се засуети и малко преди да нанесе удар топката му бе отнета. В последните две минути на двубоя Дуду на два пъти имаше шанс да реализира, но първо Чавдаров спаси, а след това и Карбони не успя да превземе вратата на бургазлии./БЛИЦ

Двубоят по минути с БЛИЦ
1 - начало на мача
4 - Платини се опита да намери Божилов, но защитата на Сливен се справя с атаката на гостите
7 - Траянов бе спънат пред наказателното поле на домакините, но след изпълнението на прекия свободен удар нищо опасно за Сливен
15 - центриране на Карбони, Мишел Платини стреля с глава, но над вратата
28 - Иван Стоянов стигна до аутлинията, но не успя да центрира
33 - центриране на Старокин, но Божилов праща топката в аут
41 - далечен удар на Карбони, но твърде несериозно и няма как да затрудни Чавдаров
45 - една минута добавено време на първото полувреме
45+1 - край на първото полувреме, Сливен и Черноморец се разделят на почивка при 0:0
----------------------------------------------------------------
46 - начало на второто полувреме
54 - далечен удар на Иван Стоянов, но топката минава над вратата
69 - Божинов центрира към Карбони, но вратарят на Сливен Чавдаров по акробатичен начин изби
71 - влезлият като резерва Фернандес стреля, но топката излиза в аут
82 - Адриан Фернандес стига дълго подаване към себе си по лявото крило, центрира в наказателното поле, но там Чавдаров лови
84 - Уникален шанс за Иван Стоянов. Играчът падна с топката в наказателното поле
89 - страхотен пропуск на Дуду, Чавдаров спаси по акробатичен начин
90 - нова атака на Дуду, след това Карбони излъга няколко защитници, но не успя да отправи удар към вратата