Сливнишки герой си върна на Миньор (Перник) за миналогодишното отпадане от турнира за Купата на АФЛ, след като го надви като гост с 3:1 в зонален финал. Тимът от Сливница очакват своя противник от другите три финала, а полуфиналите са напролет.

Срещата се игра на „Стадиона на Мира“ в Перник, а срещата започна вихрено за Миньор, след като Йорданов отбеляза за 1:0 още в 13-ата минута, информираха от Сливнишки герой. Четвърт час по-късно Румен Кереков отбеляза изравнителен гол. След почивката мача бе двуостър. В края му се развихри голмайсторът на Югозападната „В“ група Николай Иванов, който обърна резултата за 1:2, а пет минути по-късно отново той заби гол за крайното 1:3.

Това бе и последният официален мач за двата отбора за календарната година, като момчетата на Венцислав Рангелов продължават да тренират до началото на декември.