Третодивизионният Сливнишки герой победи юношите на “Левски” с 4:3 в контролна среща, играна на едно от изкуствените игрища на стадион "Георги Аспарухов". В герой за “героя” се превърна новото попълнение Ерик Иванов, който вкара две попадения и донесе успеха.

Гостите от Сливница откриха резултата още в 4-ата минута, когато Иванов овладя една топка в аказателното поле и с прецизен удар я прати в мрежата. В 23-ата минута резултата стана 2:0 в полза на третодивизионния тим. Светльо Диков засече центриране отляво с глава и вкара топката в мрежата.

3 минути по-късно Ерик Иванов бе изведен сам срещу вратаря и го прехвърли технично за 3:0. В 40-ата минута Петър Лаков отбеляза последното попадение за Сливнишки герой.

След паузата домакините се активизираха и бързо върнаха два гола. Малко по-късно футболистите на Сливнишки герой си вкараха автогол и оформиха крайното 3:4.

СЛЕДЕТЕ С БЛИЦ: "А" ГРУПА - ТРАНСФЕРИ И ПОДГОТОВКА