Вратарят на Левски Цветан Димитров е бил в центъра на драматични събития в съблекалнята на "Лаута" след равенството 2:2 с Локомотив (Пловдив), информира "Меридиан Мач".

Стражът, който има основна вина за изравнителния гол на Даксон в 92-ата минута, е бил нападнат от по-голямата част от съотборниците си. Играчите едва не линчували вратаря, като го обвинили за провала на "Лаута". Очевидци твърдят, че Цветан Димитров дори е отнесъл шамар за изявите си в Пловдив.

"Меридиан Мач" информира, че стражът ще бъде изгонен от "Герена" през зимната пауза, като освен съотборниците и ръководството на "сините" го обвинява за загубите от Черноморец (0:1) и Лацио (0:4), както и за равенството 2:2 с Локо (Пд).

Междувременно футболистите на Левски бяха пуснати в почивка за два дни. Следващата тренировка на отбора ще бъде в сряда. /БЛИЦ