Созопол и Марица Пловдив завършиха при 1:1 в среща от 22-рия кръг на Втора лига.

През първото полувреме гостите от Пловдив първи стигнаха до гола чрез Валери Домовчийски. Той беше точен в 6-ата минута след добро подаване на Симеон Вешев (1:1).

След това пловдивчани на два пъти пропуснаха да удвоят, като първо Вешев не успя да преодолее вратаря, а след това и Милен Танчев не успя в опита си да реализира.

През второто полувреме домакините стигнаха до изравняването в 65-ата минута чрез Мариян Димитров, който се разписа с хубав удар в близкия ъгъл.

Созопол заема последната 18-а позиция след второ поредно равенство, на четири точки от спасителната зона, докато Марица е на 10-о място.

ВТОРА ЛИГА, 22 кръг

10 март, петък

Етър Велико Търново - Спортист Своге 1:2
0:1 Илия Русинов 17', 1:1 Даниел Младенов 36', 1:2 Илия Русинов 59'

11 март, събота

Витоша - Беласица 2:0
1:0  Деян Христов (26), 2:0 Станислав Петров (53)

Добруджа - Спартак (Плевен) 2:2
1:0 Янчо Андреев (5), 1:1 Клаубер Сантана (12), 2:1 Андриан Димитров (20), 2:2 Георги Георгиев (26)

Крумовград - Струмска слава 0:0

Монтана - Миньор Перник 1:1
1:0 Мехди Уамри (8), 1:1 - Григор Долапчиев (39)

Янтра - Дунав Русе 0:3
0:1 - Юра Комано (42), 0:2 Емил Янчев (63), 0:3 Йордан Димитров (70)