Детският тим на Спартак (Пд) (родени 1994 година) не успя да победи Левски в 1/4-финал на Републиканското първенство. Пред 1000 зрители на стадион "Тодор Диев" двата тима завършиха 1:1. Реваншът е в неделя на "Герена".

Домакините доминираха до почивката. Венци Гюзелев финтира прехваления капитан на "сините" Попадиин и откри за 1:0. Веднага след началото на второто полувреме "синьо-белите" пропиляха още два златни шанса. Лазар Марин и Серафим Михайлов пропуснаха да вкарат.

Левски изравни след автогол на Мустафа в 57-ата минута, информира сайтът на Спартак. Трима футболисти от набор 95 играха за домакините в 1/4-финалната среща със "сините". На трибуните бяха играчите от представителните тимове на Спартак и Ботев. Агитка с факли подкрепяше яко домакините. /БЛИЦ