Спартак (Плевен) постигна категорична победа с 4:0 срещу "Ботев" (Луковит) в мач от 17 кръг на Североизточната "В" група. Домакините спечелиха заслужено, като можеха да го направят и с още по-изразителен резултат. Още в 8-ата минута Васил Шопов промуши топката между краката на вратаря Васил Тодоров. Десетина минути преди почивката Любомир Иванов изпълни перфектно фаул за 2:0. В 51-ата минута гостите от Луковит останаха в намален състав, след ксато Йоан Петков получи втори жълт картон за репликиране на съдията. Последваха четири поредни пропуска на голмайстора на групата от Плевен Стефан Христов. Той все пак се разписа за 3:0 в 86-ата минута с глава след центриране от корнер. Две минути преди края Петър Стоянов оформи крайното 4:0./БЛИЦ