Спартак (Пловдив) спечели Купата на БФС при юношите старша възраст (родени през 1994 година). На финала момчетата на Митко Джоров победиха с 8:7 след дузпи Чавдар (Етрополе). Двубоят се играе в Севлиево, а редовното време завърши при равенство 1:1, предава viasport. Тимът от Етрополе поведе с 1:0 в 40-ата минута след гол на Стоил Николов. В 51-ата минута Спартак (Пловдив) Венцислав Гюзелев изравни. До края на двубоя етрополци удариха гредата, имаха и още две опасни положения. При дузпите и двата отбора изпълниха по 9 удара. При първите пет и двата тима допуснаха по една грешка. За Чавдар не реализира Казаков, а за Спартак (Пловдив) – Андон Солаков. При следващите решителни дузпи бяха изпълнени по три точни. При четвъртото изпълнение вратарят на Спартак (Пловдив) улови удара на Николай Маринов, след като преди това Паскал Трифонов беше реализирал за пловдивчани./БЛИЦ

Спартак (Пловдив) - Чавдар (Етрополе) 8:7 след дузпи (1:1 в редовното време)
0:1 Николов (40); 1:1 Гюзелев (51)