Изпадналият от “А” група Спартак (Варна) завърши 2:2 със Светкавица в Търговище в първата си контролна среща през лятото.

И двете попадения за “соколите” бяха реализирани от Михаил Аврионов, който и двата пъти се разписа с глава. Първото полувреме завърши при резултат 2:1 за Спартак.

Треньорът на варненци Атанас Атанасов-Орела пусна като титуляри двете нови попълнения Веселин Пенев и Станислав Жеков. Единствено вратарят Николай Банков игра цял мач./БЛИЦ

Спартак започна мача в следния състав: Николай Банков, Юри Иванов, Боян Илиев, Станислав Жеков, Веселин Пенев, Тони Костадинов, Ангел Стойков, Георги Бижев, Иван Найденов, Димитър Воденичаров, Михаил Аврионов.
През второто полувреме играха: Латин Венков, Илчо Илчев, Даниел Борисов, Мартин Димов, Васко Боев, Стойко Сакалиев, Гошо Костадинов, Виктор Драголов, Рашев, Спас Байрактаров