Спартак (Варна) записа минимална победа с 1:0 над лидера във Втора лига Хебър в мач от 11-ия кръг и върна интригата в челото.

Успехът за варненци дойде в края на първата част, когато Радослав Терзиев си отбеляза автогол, засичайки центриране на Цветан Илиев в собствената си врата.

Секунди преди края на първата част "соколите" имаха две възможности да вкарат нов гол, но нападателите на домакините пропуснаха да накажат Петър Дебърлиев.

В 57-ата минута Архан Исуф изведе Янчо Андреев на превъзходна позиция, но капитанът на домакините не успя да матира стража на Хебър.

В 62-ата минута Емануил Манев шутира, но Станислав Нисторов се намеси на ниво.

Гостите от Пазарджик се опитаха да се доберат до точката, но футболистите на Спартак се справиха на високо ниво и логично запазиха мрежата си суха, с което спечелиха и трите точки в дербито от кръга във Втора лига.

Хебър остава лидер в класирането с 25 точки, следван от Спартак (Варна) с две по-малко.

ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ ОТ КРЪГА ВЪВ ВТОРА ЛИГА - ТУК !!!