Спартак (Вн) победи с класическото 3:0 Волов в първата си контрола за тази зима. Точни за "соколите" бяха Стойко Сакалиев, Михаил Аврионов и Даниел Моралес.

Днешната среща бе неофициален дебют за новия спортно-технически директор на Спартак - Драголюб Симонович, който се надява да помогне за оставането на тима в "А" група.

"Соколите" откриха резултата в 42-ата минута, когато с глава се разписа Стойко Сакалиев. Малко преди това удар на Владислав Мирчев се отби в напречната греда. В 63-ата минута Михаил Аврионов покачи на 2:0, след като довкара отбитата от вратаря Рангелов топка след далечен удар на Даниел Моралес. Самият Моралес също се разписа в мрежата на Волов. В 80-ата минута той оформи крайното 3:0 от дузпа.

Съставът на Спартак (Вн): Благоевич, Иванов, Георгиев, Маролес, Михалев, Байрактаров, Иванович, Мирчев, Миранда, Сакалиев, Стойков. (Цанков, Ст.Дончев, Боян Илиев, Аврионов, Орлинов, Боев)