Локомотив (Дряново) разби Бдин (Видин) с 10:3 в отложен мач от 7-ия кръг на Северозападна Трета лига. Срещата се превърна в празник на атакуващия футбол, а освен 13-те попадения нападателите уцелиха два пъти гредите и пропиляха още много положения за гол.

Таранът на домакините Момчил Савов (10) даде началото на головата фиеста, а партньорът му в атака Георги Колев (15, 24, 28) записа хеттрик за по-малко от четвърт час. Секунди след това Савов (29) направи 5:0. Александър Соколов от Бдин уцели гредата, а Ангел Каишев реализира за 5:1.

Веднага след почивката Соколов (46) вкара второ попадение за видинчани. Явор Генчев (51) реализира от пряк свободен удар, а малко след това и от дузпа за 7:2. Янек Кирилов намали на 7:3, но Атанас Ингилизов (68), Георги Колев с четвъртия си гол в мача и Рачо Генков малко преди края довършиха съперника. Генков също уцели греда.

След успеха си Локо (Дряново) е шести с 15 точки. Бдин е на дъното без нито една спечелена точка и с голова разлика 3:36 от осем изиграни мача.