Съперникът на ЦСКА в Лига Европа ТНС се наложи с категоричното 5:2 в домакинството си на Престатън Таун. Двубоят бе от първия в мач от първия кръг на първенството в Уелс.

С хеттрик за шампионите се отличи Крис Шарп, вкарал в 5-ата минута, 27-ата и 90-ата от дузпа. В 12-ата се разписа Крейг Джоунс, а в 58-ата Томи Холмс. Така селекцията на Майк Дейвис стартира отлично новия сезон в Уелс.

Първият мач между ЦСКА и ТНС от плейофната фаза на Лига Европа е на 19 август (четвъртък) от 21:30 часа на стадион "Васил Левски". /БЛИЦ

Съставът на ТНС: Пол Харисън, Дани Холмс, Фил Бейкър, Стийв Евънс, Томи Холмс, Крис Сърджант (76-Джейми Ууд), Бари Хоугън, Скот Ръскоу, Крис Шарп, Мати Уилямс (62-Алекс Дарлингтън), Крейг Джоунс