Сърбия удари в края България, триумфирайки с 1:0 в среща от европейските квалификации до 21 години, играна на стадион "Славия" в "Овча купел".

Единственото попадение падна в 87-ата минута, а негов автор бе Ступаревич. Играчът на "плавите" отбеляза изключително красив гол от дистанция след контраатака.

С победата Сърбия спечели четвъртата си точка и вече се намира на третото място във временното класиране, където Полша е лидер със 7 пункта, а Русия е втора с 5. България от своя страна се намира на четвъртото място с 4 спечелени точки след 3 кръга.

Winbet - победата е емоция! (18+)

Иначе днешният двубой бе доста равностоен и нашите момчета играха много силно, като през втората част като по чудо Калоян Кръстев не ни изведе напред в резултата, нацелвайки греда.

Съперникът също нацели греда в 64-ата минута.

В следващия си двубой България гостува на Латвия. Срещата ще се играе на 15 октомври (вторник) от 18 часа.

България: 1.Наумов, 19.Турицов, 15.П.Христов, 5.Петков, 2.Попов, 14.Иванов, 18.Юруков (73'-Антов), 21.Котев, 17.Минчев (46'-Ковачев), 7.Кръстев, 9.Йорданов

Image result for serbia football emblemСърбия: 1.М.Илич, 2.Деветак, 3.Павлович, 4.Нишич, 7.Аджич, 8.Л.Илич, 9.Влахович, 14.Бирманчевич, 15.Маркович, 20.Н.Петрович, 21.И.Илич