В дербито на 14-ия кръг в Елитната ни юношеска група до 19 години Сливен и Черно море не излъчиха победител, завършвайки 0:0.

След равностойно първо полувреме, през втората част "моряците" взеха инициативата и бяха близко до успеха. В 75-ата минута Любомир Михалев бе съборен в наказателното поле на "войводите" и сам застана зад бялата точка, но ударът му бе отразен от стража на домакините. В борбата за отбитата от вратаря топка Васил Тачев изпревари бранител на Сливен и я прати в мрежата. Попадението обаче бе отменено заради нарушение в атака.

Малко преди края "войводите" уцелиха греда. Наставникът на Черно море Венци Маринов изрази съжаление за пропусната победа, но след многото кадрови проблеми в състава все пак е доволен от старанието и характера на останалите момчета.

След равенството Сливен е с 26 точки, а Черно море има 25. Лидерът Литекс е с 34.