Юношите на Черно море се класираха за полуфиналите в турнира за Купата на БФС. Талантите родени през 1994 година (старша възраст) надвиха Локо (Сф) с 5:1. Мачът се игра пред стотина зрители на стадиона от спортен комплекс „Черно Море“ под Аспаруховия мост.

В 15-ата минута домакините поведоха в резултата след попадение на Мустафа Мустафа, а 5 по-късно той покачи на 2:0. „Моряците“ продължиха да доминират и до почивката преднината им стана класическа, като точен бе Диян Малчев.

В 55-ата минута Мустафа оформи своя хеттрик. При една от малкото си атаки гостите успяха да върнат едно попадение, а крайното 5:1 оформи влезлия като резерва Илиян Иванов в 80-ата минута.

След двубоя наставникът на Черно Море Тодор Каменов заяви, че е изключително доволен от победата и показаното на терена от неговите възпитаници, като допълни, че основната амбиция пред отбора е спечелването на купата.