В интригуващ мач от 25-ия кръг на Елитната ни футболна група до 19 години юношите старша възраст на Черно море завършиха наравно 1:1 като гост на връстниците си от ЦСКА. След равностойното начало "моряците" имаха няколко добри възможности за гол, но Атанас Илиев и Мустафа Мустафа ги пропиляха.

В 30-ата минута след зверско влизане терена принудително напусна плеймейкърът на варненци Бекир Расим, пише на официалния сайт на Черно море. Въпреки това в 43-ата Кристиян Димитров изведе гостите напред в резултата след асистенция на Илиев.

След почивката играта беше равностойна, но в 75-ата минута защитата на Черно море проспа едно центриране от корнер и "червените" се добраха до равенството.
Треньорският тандем на "моряците" Тодор Каменов – Валентин Станчев заяви пред клубния сайт, че са доволни от старанието, но отново се е проявила старата слабост да не се реализират създадените голови положения.

Съставъв на Черно море: Николай Кирчев, Костадин Иванов, Димитър Кюркчийски, Слави Сталев, Александър Милев, Станислав Николов (85-Иво Богданов), Никола Найденов, Бекир Расим (30-Диян Малчев), Кристиян Димитров, Атанас Илиев, Мустафа Мустафа (80-Петър Михайлов)