Черно море завърши 0:0 като гост на Любимец в мач от 13-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 години.

На отлично подготвения терен двата отбора изиграха равностоен двубой, с доста интересни положения. През първата част "моряците" бяха по-активни, но пропиляха няколко добри възможности пред вратата на домакините, а веднъж уцелиха и гредата.

След почивката въпреки контузията на юношеския национал Илиян Капитанов, гостите от Варна продължиха да доминират, но нямаха шанс в завършващата фаза на атаката. След равенството Черно море събра 25 точки, като преди останалите срещи от кръга с толкова са още Славия и Сливен, а лидерът Литекс има 28.

Съставът на Черно море: Радослав Русев, Николай Димитров, Исмет Мурадов, Иван Георгиев, Свилен Петков, Илиан Стоев, Владко Костадинов,Симеон Михайлов, Васил Тачев, Любомир Михалев, Илиян Капитанов (Янимир Янков, Иван Добрев, Петър Петров)