Старшата на Черно море продължи неубедителното си представяне през пролетния дял в Елитната юношеска група до 19 години, завършвайки 1:1 в домакинството си на Видима-Раковски от 28-ия кръг.

"Моряците" започнаха ударно мача и още в 3-ата минута Васил Тачев откри резултата след добре изпълнен пряк свободен удар. Последваха куп пропуски и два удара в гредите, но при едно балонно центриране изненадващо Гетов изравни резултата в 26-ата минута - 1:1.

След това домакините натикаха съперника в неговата половина и се надпреварваха да пропускат изгодни положения. Вратата на гостите от Севлиево не успяха да поразят Добрев, Тачев, Капитанов и Митев. Малко преди края гостите останаха с 10 души, но и това не помогна на "моряците" да стигнат до второ попадение.

След равенството Черно море остана в средата на таблицата с 42 точки, а Видима-Раковски има 26 в актива си.