Юношите старша възраст на Левски (родени 1990 година) се класираха безпроблемно за полуфиналите на Републиканското първенство. В 1/4-финална среща-реванш, която се игра в Плевен, момчетата на Викторио Павлов разгромиха местния Спартак с 4:0.

Иван Зайков и Павел Петков се разписаха през първото полувреме, а Валентин Миленов и Христо Костов бяха точни след почивката.

Левски постигна победа и в първия мач на "Герена" с 2:0 и с общ резултат 6:0 се класира на 1/2-финалите, където са още ЦСКА, Славия и Берое. Жребият е днес.

Съставът на Левски: Димитър Начев, Живко Атанасов, Симеон Иванов, Христо Костов, Георги Ангелов, Емил Колев, Павел Петков, Васил Панайотов, Иван Зайков, Борислав Балджийски, Илиян Арсов
Резерви: Андреас Васев, Валентин Миленов, Александър Митев, Марио Димитров