"Левски" измъкна трудна победа с минималното 1:0 срещу Черноморец в мач от 2-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 години.

Единственото попадение в двубоя реализира Васил Минев, който в 60-ата минута се разписа с глава след центриране от корнер.

За селекцията на Виторио Павлов това е първа победа този сезон в Елитната юношеска група до 19 години. Както е известно, "сините" паднаха в първия кръг с 1:2 като гост на Чавдар (Етрополе).

В друг мач от 2-ия кръг Берое надделя с минималното 1:0 срещу Пирин 2001 на Ивайло Андонов. Победното попадение за домакините реализира Божидар Кацаров в 24-ата минута.

Срещата бе изгледана от треньора на първия тим на Берое Илиан Илиев, помощниците му Ивко Ганчев, Стойчо Драгов и Николай Георгиев, легендата на клуба Петко Петков и др.