Славия победи ЦСКА, след като направи обрат от 0:1 до 3:1 в мач от 27-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 години.

"Армейците" откриха резултата благодарение на Кристиян Петров. След това обаче "белите", които не се представят много убедително тази пролет изравниха благодарение на Кирил Атанасов, а удар по диагонала на Даниел Васев направи обрата пълен - 1:2.

15 минути преди края Стоян Георгиев с диагонален удар от ляво за трети път прати топката в мрежата на ЦСКА, а накрая след центриране на Кирил Атанасов от фаул Рангел Джамбов с глава от 5 метра не улучи вратата и пропусна да забие четвърто попадение за гостите от "Овча Купел".

Така Славия взе важни 3 точки в борбата за първото място, където заема втора позиция с 55, на 9 точки след лидера "Левски", който има 64 и мач повече. ЦСКА пък заема 6-ата позиция с 46 точки.