Категорична победа с 4:0 постигнаха юношите старша възраст на Етър срещу Ситомир (Никопол), информира sport-vt. Превъзходството на „виолетовите” в Самоводене бе пълно, а гостите се отърваха от по-голяма загуба.

През първата част голове вкараха Цветомир Додуров и Христо Стоев. Първият се разписа след корнер, изпълнен от Стоев, после пък крилото бе намерено добре от Велислав Димитров и покачи на 2:0. Три пропуска сам срещу вратаря направи другия остър нападател на тима Алиш Хаджимустафа.

След почивката отново Додуров покачи на 3:0, като посрещна около дъгата на пеналта отбита топка. Димитър Цонев с далечен удар бе точен за 4:0. Гостите не успяха да създадат нито една голова чиста възможност, а атаките им бяха неутрализирани в зародиш.

„Не съм доволен, независимо от резултатната победа. Това бе съперник, който плачеше за голове, а ние не се възползвахме, както трябва”, коментира пред sport-vt треньорът на старшата възраст на Етър Борислав Евтимов.