Локомотив (Пловдив) победи с 2:0 втородивизионния Любимец в контрола, която бе дебют за новия наставник на тима Стефан Генов. Двете попадения бяха дело на Атанас Курдов. Конторлата се състоя пред 500 зрители на едно от помощните игрища на Лаута и бе ръководен от съдията Донка Желева.

Бившият нападател на “Ботев” (Пловдив) откри резултата в 22-ата минута, след като се възползва от грешка в защитата и мушна топката в десния ъгъл.

В 32-ата минута той се разписа за втори път и оформи крайния резултат. Курдов изпълни добре пряк свободен удар от около 20 метра и топката влетя в мрежата.

Контузии по време на двубоя получиха вратарят на Локомотив (Пловдив) Йордан Господинов и Диего Фераресо.

Съставът на Локо Пд: Господинов, Ковачев, Кавдански, Дюлгеров, Диего, Маламов, Станков, Дани Георгиев, Димитриу, Атанасов, Курдов (Абушев, Стефанов, Спасов, Жилков).