ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Чавдар (Етрополе) победи дубъла на Левски с 3:0 в последната си контрола преди старта на сезона в Югозападната трета лига. Отборът на домакините, воден от помощника на Младен Кръстаич в националния отбор - Иван Иванов, беше официално представен преди мача.

На трибуните в Етрополе беше легендата Христо Стоичков, който се накефи на боя по Левски.

Шефът на школата на "сините" Елин Топузаков също изгледа на живо проверката.

WINBET – забавление онлайн с над 1400 слот игри! (18+)

Минути след началото на мача Николай Ботев излезе сам срещу вратаря на Левски II, който го фаулира и съдията отсъди дузпа. Тя бе изпълнена от Ивайло Марков, но стражът на гостите я спаси.

В 15-ата минута Ботев все пак откри резултата. В 33-ата минута вратата на етрополци бе сериозно застрашена, но Слави Петров спаси.

В 84-ата минута Георги Иванов вкара второто попадение за домакините, а след още две минути Калоян Радков реализира и третото попадение - 3:0.

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!