“Левски” победи ЦСКА с 2:1 в дербито от Елитната юношеска група до 19 години. Двубоят се игра на изкуственото игрище на “Герена”. Домакините бяха по-добри през първата част, когато поведоха с 1:0. Михаил Кисьов се разписа в 37-ата минута след асистенция отдясно на Пламен Илиев. Именно крилото Илиев беше един от най-добрите на терена. Той асистира на Радослав Цонев за 2:0 в 54-ата минута. Три минути след това ЦСКА върна един гол, дело на Тони Стоичков. Първи мач с червената фланелка срещу “Левски” Валентин Добревски. ЦСКА взе сина на Гено Добревски именно от “Герена”.

ЛЕВСКИ (19) - ЦСКА (19) 2:1
1:0 Кисьов (37), 2:0 Радослав Цонев (47), 2:1 Тони Стоичков (54)