Локомотив (София) постигна много важна победа у дома с 3:0 над Локомотив (Горна Оряховица) и завърза още повече интригата около първите три места във Втора лига. Столичните "железничари" събраха 54 точки и са на третото място. На второ е Ботев (Враца), а  лидер е Царско село с 57. В следващия кръг Локо (София) гостува на Царско село. До края на сезона остават по три мача.

Тимът на Младен Додич поведе в 19-ата минута, когато Александър Горанов успя да се разпише в мрежата на Крушарски. Опитният бранител засече с глава центриране от корнер.

В 57-ата минута Локо (София) стигна до втори гол. В негов автор се превърна Николай Цветков. Демона овладя топката, след което изключително технично заби своя девети гол от началото на сезона.

В 84-ата минута Владимир Семерджиев подаде топката в наказателното поле, където Крушарски не се намеси на ниво. От това се възползва Романов, който без проблеми вкара трети гол и оформи крайния резултат.