Треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов не говори пред журналистите след края на мача в Разград. Лудогорец победи “червените” с 1:0 и спечели историческа първа шампионска титла. Още в началото на второто полувреме главният съдия Георги Кабаков изгони Младенов на трибуните. Специалистът претендираше за картон на Светослав Дяков за удар с лакът срещу Жуниор Мораес. Реферът обаче го прати на трибуните.

“Само питах съдията, няма ли да покаже картон за фаул срещу Мораес. Четвъртият рефер ми каза: “Напускайте терена”. Това беше”, каза единствено Стойчо Младенов. Наставникът поздрави колегата си Ивайло Петев, а след това и Емил Гъргоров и част от останалите футболисти на Лудогорец. След това Стойчо се качи на автобуса и потегли заедно с останалите към София./БЛИЦ