“Искам да поздравя Неделчо Матушев. Същият проблем имахме и ние, събирахме футболисти в движение. Аз също съм се пържил на този огън, но Неделчо Матушев отново доказа, че българският треньор е качествен”, каза Стойчо Младенов след победата на ЦСКА с 3:0 срещу Локомотив Пловдив.

Първите 30 минути не успяхме да проведем това, което имахме като идея. Имахме проблем в средата на терена. След смяната на Бергонси нещата се промениха коренно и второто полувреме закономерно резултатът бе в наша полза. Доволен съм от Маркиньос. Заедно с Фелипе и Стивън Сънди образуват добра средна линия. Искам още малко скорост, трябва да играем по-бързо”, добави Екзекутора на Ливърпул.

“След 30-ата минута подобрихме контрола, остротата в офанзивен план. В предишните мачове срещу Локомотив това, с което успяваха да надделяват, беше с агресия, играеха на ръба на фаула. Естествено, им се даваше свобода в това отношение. Днес беше мач, който закономерно стигнахме до убедителен резултат.