Абсолютният дебютант Божидар Чорбаджийски има шанс да играе за любимия си ЦСКА на реванша със Зимбу. Важният мач е в четвъртък от 20:00 часа в Молдова, а както е известно, първата среща в София завърши наравно 1:1.

Предвид проблемите в защита наставникът Стойчо Младенов умува дали да не заложи на родения 1995 година Чорбаджийски. Юношата още няма официална минута за първия тим на ЦСКА, а е на път да се окаже спасителен вариант при липсата на налични защитници за гостуването в Кишинев. Все още невъзстановени от травми са Александър Тунчев и Пламен Крачунов, а при победата с 1:0 над Литекс в Ловеч контузия получи и Денис Причиненко. Това открива възможност на Чорбаджийски най-после да дебютира за ЦСКА в официален мач.