Левски победи Спортист (Своге) с 3:1 в среща от първенството на дублиращите отбори, която се игра на изкуствения терен на "Герена". По програма "сините" трябваше да гостуват в Своге, но по предложение на Спортист двубоят се игра в София.

Левски имаше пълно превъзходство през целия мач. Първото попадение падна в 40-ата минута, когато след пас на Георги Недялков, Мишел Георгиев напредна в наказателното поле и отбеляза - 1:0 за Левски. В началото на второто полувреме резултатът набъбна на 2:0 след самостоятелен пробив на Павел Петков.

В 65-ата минута за игра с ръка в наказателното поле на Роналд Донев бе отсъдена дузпа за Спортист. От бялата точка Стойчо Младенов (син на легендарния Стойчо Младенов) превърна в гол - 2:1.

Две минути преди края, след пас на Мишел Георгиев, Павел Петков прехвърли вратаря за крайното 3:1 за Левски. /БЛИЦ

Спортист - Левски 1:3
0:1 Мишел Георгиев (40), 0:2 Павел Петков (48), 1:2 Стойчо Младенов (65-дузпа), 1:3 Павел Петков (88)

Спортист: Александър Стоянов, Евгени Коцев, Кристиан Стоянов, Мартин Димов, Мартин Стоянов, Богомил Богомилов, Петър Василев, Светослав Петров, Сашо Кирилов, Стойчо Младенов, Кирил Георгиев
Резерви: Владимир Димитров, Александър Цанков, Ангел Ангелов, Николай Гаджалов, Владислав Шопов, Лъчезар Гълъбов, Антони Григоров
Треньор: Атанас Георгиев

Левски: Ивайло Василев, Георги Никифоров, Георги Ангелов, Кристиян Живков, Георги Недялков, Жоро Георгиев, Павел Петков, Васил Панайотов, Мишел Георгиев, Стоян Кадифчин, Даниел Шмедин
Резерви: Александър Димчев, Димитър Шишков, Тони Асенов, Стилян Николов, Андреас Васев, Роналд Донев, Виктор Малковски
Треньор: Викторио Павлов