Живко Желев получи най-висока оценка от Стяуа, след като спаси тима и донесе точката при равенството 3:3 срещу Тимишоара. Бранителят бе оценен с три звезди от „Проспорт”, заради попадението си в третата минута на даденото от рефера продължение на двубоя. Истинска война настъпи след края на мача, извън стадиона, като един стюард бе ранен, а полицията бе принудена да използва оръжия, за да разпръсне ултрасите край „Генча”. Стотици фенове не си тръгнаха много след последния съдийски сигнал, протестирайки срещу собственика на Стяуа Джиджи Бекали. Те замеряха с камъни и всички подръчни предмети полиция и други служебни лица.

Пет кръга преди края на румънското първенство Стяуа все още има малък шанс за титлата. Тимът е с равни точки с втория Унирея Урзичени, и на шест зад лидера Клуж. Въпреки това разочарованият Михай Стойкица отписа възможността тимът му да стане шампион след днешния хикс срещу четвъртия в подреждането Тимишоара.

Голански откри резултата за домакините в 33-ата минута, но Разван Кочиш изравни малко след почивката. Капетанос отново даде преднина за Стяуа от дузпа в 80-ата минута, но реферът даде дузпа и за гостите в 85-ата. Козмин Контра реализира, а в 89-ата минута вкара и за 3:2 в полза на Тимишоара. Живко Желев спаси Стяуа от пълен срам с гола си в 93-ата минута. Българският защитник бе декориран с жълт картон шест минути по-рано./БЛИЦ