Струмска слава (Радомир) победи Марица с минималното 1:0 в мач от 19 кръг на Втора лига. Успехът за радомирци бе важен в битката за оцеляване. Струмска слава поведе още в 12-ата минута след гол от дузпа, реализирана от Ивайло Стоянов.

В 35-ата минута гостите от Радомир останаха в намален състав след червен картон на Георги Каранейчев за удар без топка.

В 40-ата минута Венцислав Гюзелев бе съборен в наказателното поле на Струмска слава (Радомир) и главният съдия отсъди дузпа. Потърпевшият застана зад топката, но пропусна, като вратарят на радомирци спаси.

ВТОРА ЛИГА, 19 КРЪГ

4 март 2018 г. (неделя), 12:30 ч.
Ботев (Враца) - Черноморец (Балчик) 3:2
0:1 Александър Попов (10), 0:2 Александър Попов (37), 1:2 Иван Колев (45), 2:2 Петър Атанасов (77), 3:2 Янаки Смирнов (86)

4 март 2018 г. (неделя), 15:30 ч.
Лудогорец II - Несебър 0:2

0:1 Джунейт Али (77), 0:2 Трайо Грозев (84)

Царско село - Локомотив (Горна Оряховица) 1:0
1:0 Тейнур Марем (17)

5 март 2018 г. (понеделник), 12:30 ч.
Монтана - Локомотив (София) 4:0

1:0 Спас Георгиев (20), 2:0 Иван Коконов (80), 3:0 Иван Коконов (86), 4:0 Иван Коконов (90)

5 март 2018 г. (понеделник), 15:30 ч.
Марица - Струмска слава 0:1

0:1 Ивайло Стоянов (12-дузпа)

Ботев (Гълъбово) - Поморие 0:1

0:1 Живко Петков (90+1)