Янтра (Габрово) се наложи с 1:0 срещу Черноморец (Бургас) в последната си проверка от подготвителния лагер кай морето. Мачът се игра на градския стадион в Стралджа.

Единственото попадение вкара пристигналият от Берое нападател Васил Василев (18-годишен). Роденият в Хасково талант се разписа в 81-ата минута и донесе победата на Янтра. За Василев това е първи гол с екипа на Янтра.

Идната седмица тимът на Велислав Вуцов ще изиграе още две проверки – в четвъртък, 8 февруари, срещу втория отбор на Етър, а в петък, 9 февруари, срещу дубъла на Лудогорец.

Стартовият състав на Янтра: Християн Василев, Ивайло Енчев, Димитър Стоянов, Константин Иванов, Петър Вуцов, Петър Казаков, Ивайло Михайлов, Даниел Гаджев, Айвън Ангелов, Александър Петров и Даниел Младенов