Юношите на Левски, родени 2006 година, сразиха с 5:1 връстниците си от ЦСКА в мач от столичното първенство за деца "Б", първа група. Момчетата на треньора Стоян Димов продължават със силното си представяне от началото на сезона, като са убедителен лидер в класирането след 7 кръга с 6 победи и 1 равен, и актив от 19 точки, пише levski.bg.

Двубоят се игра на изкуствения терен на ВТУ "Т. Каблешков", където "червените" домакинстват. "Сините" имаха превъзходство през целия мач и заслужено записаха категорична победа, а с хеттрик се отличи Мартин Илиев.

Левски започна отлично срещата и след шест минути игра вече водеше с 2:0. "Сините" откриха във втората минута чрез Адриан Райчев, а само 4 минути по-късно Мартин Илиев се разписа за 0:2. В 26-ата минута домакините върнаха един гол чрез Алексей Симов.

Две минути преди края на първото полувреме Мартин Илиев излезе срещу вратаря на ЦСКА, преодоля го и на празна врата вкара третия гол за Левски. В 47-ата минута Илиев оформи своя хеттрик, реализирайки страхотен гол от пряк свободен удар.

Десет минута преди края Виктор Любенов вкара петия гол за Левски.

ЦСКА - Левски 1:5
0:1 Адриан Райчев (2), 0:2 Мартин Илиев (6), 1:2 Алексей Симов (26), 1:3 Мартин Илиев (33), 1:4 Мартин Илиев (47), 1:5 Виктор Любенов (60)

Съставът на Левски U14: Пламен Иванов, Александър Божилов-капитан, Део Дамянов, Виктор Любенов, Ериан Благоев, Никола  Бандев (Антонио Лапкински), Александър Сомов (Михаел Чиликов), Александър Маринов (Крис Златинов), Адриан Райчев, Преслав Бачев (Йоан Янев), Мартин Илиев (Ники Гинчев)