Юношите от Академия ЦСКА до 16 години отвяха връстниците си от Вихрен (Сандански) с впечатляващото 16:0 в мач от зоналното първенство, играна на един от терените на ВТУ "Тодор Каблешков".

Още през първото полувреме възпитаниците на старши треньора  Стоян Ангелов реализираха цели 8 попадения. Точни за младите "армейци" до почивката бяха Венцислав Иванов и Илиян Димитров по веднъж, както и Александър Кожухаров, Христослав Ячев и Кирил Георгиев, които се разписаха на два пъти.

През втората част паднаха още 8 попадения, дело на Стефан Недялков, Александър Благовестов, Александър Кожухаров и още два гола на Кирил Георгиев, както и хеттрик на Христослав Ячев, с което той оформи головата си сметка на 5 точни попадения само за 1 двубой, а към тях той добави и три асистенции и бе с основен принос за успеха.