Чавдар (Етрополе) загуби с 1:2 от румънския третодивизионен Виторул (Констанца) в поредната си контрола на турска земя. Двубоят се игра под непрекъснат дъжд в Анталия.

Тимът от Западната "Б" група поведе в резултата в 25-ата минута от дузпа, която Николай Николов реализира. След почивката обаче старши треньорът на Чавдар Борис Ангелов пусна в игра юноши и резерви и румънците стигнаха до пълен обрат, печелейки срещата с 2:1.

Клубът Виторул е съставен само от момчета от частната школа на румънската легенда Георге Хаджи. Най-добрите от нея, които не са продадени на други клубове, се промотират в първия състав на тима от Констанца.

Следващата контрола на отбора от Етрополе е във вторник като още не е ясно с кой отбор ще мерят сили избраниците на Борис Ангелов. /БЛИЦ