След като преди десетина дни вдигна кръвното на всички левскари, Таско Тасков успя да ядоса и "студентки". Елитният рефер изкриви усмивките на футболистките на НСА при победата им с 6:0 над Андроид 2011. Претенциите им бяха, че е свирил края на мача с няколко минути по-рано и така не успели да вкарат още един гол.

Съдийската бригада обаче беше поздравена от цялото ръководство на Андроид 2011, които демонстрираха феърплей въпреки тежката загуба.

През първото полувреме Тасков прояви и чувство за хумор, като поиска още един флаг от дежурния делегат Тодор Праматаров, пише bgreferee. Арбитърът беше провокиран от постоянните подвиквания за засада на човек от пейката на домакините към тъчрефера Антон Терзиев. Доста по-спокойно мина срещата за другия асистент Цветан Трифонов, който на почивката дори намери време да разсмее колегите си с няколко вица.