Защитникът на ЦСКА Теодор Иванов говори след загубата с 0:1 от Черна гора в приятелски мач. Коментира и партньорството с колегата си от Левски Кристиан Димитров.

„Първи мач за нас двамата (б.р. - с Кристиан Димитров) като двойка защитници. Той е доста опитен и след един-два мача ще се сработим по най-добрия начин, уверен е Иванов.

- Не си реализирахме положенията, а футболът е игра на голове. Не мисля, че загубихме наивно, по-скоро бих го определил като загуба на концентрация в последната третина, те имаха едно положение и го реализираха.

Гледаме към следващия мач, отиваме в Молдова за победа и нищо повече. Отиваме за победи, а колко ще вземем, Господ ще реши."