Нападателят на Черно море Бакари най-вероятно ще претърпи операция и ще е аут от терените поне половин година. Звездата на "моряците" беше изнесен на носилка в 25-ата минута контролата с Локомотив (Горна Оряховица) след тежък сблъсък с вратаря на гостите Пламен Колев.

Както вече стана ясно, мачът на стадион "Тича" беше прекратен при резултат 1:0 за "моряците" заради нахлуване на фенове на варненци, които атакуваха футболистите от Горна Оряховица заради грубите им прояви.

Според лекарите Бакари е със сериозни съмнения за скъсани предни кръстни връзки на дясното коляно, но това трябва да бъде потвърдено на преглед.

Припомняме, че Бакари пропусна по-голямата част от миналия сезон, тъй като претърпя подобна операция на лявото коляно.