Футболист от Благоевград пропадна в дупка на терена и се контузи тежко. Инцидентът се разрази на почивката на мача в Долна Диканя между местния Витоша и Германея, а неудачникът бе нападателят на сапаревобанчани Георги Славков-Рууни. Играчът излезе да загрява, за да влезе на смяна за второто полувреме, и стана жертва на “капана” на игрището, наподобяващо разорана нива, пише “Струма”.

Потърпевшият е с обърнат глезен, а лекарите тепърва ще фиксират конкретни срокове за възстановяването му. “Курортистите” спечелиха двубоя с категоричното 4:1, но наставникът им Борис Кръстев не изглеждаше очарован от играта на своите.

"Резултатът лъже с изразителността си. Можехме дори да загубим, защото при 1:1 съперникът удари греда. Няколко отлични намеси на нашия вратар Евгени Спасов също бяха решаващи", в самокритичен тон заяви амбициозният специалист.