Юношите на Левски бяха размазани у дома с 0:4 от ЦСКА 1948 в мач от зоналното първенство при талантите до 17 години.

Цели три гола за "армейците" на базата на ст. "Георги Аспарухов" отбеляза юношеският национал Кристиан Грозданов.

Крилото откри сметката си в 4-ата минута, като добави още едно попадение малко преди почивката.

1000 лева Oнлайн казино Бонус от efbet

Десет минути след началото на втората част Грозданов оформи хеттрика си, а капитанът на ЦСКА 1948 Стилян Ванков заби четвъртия гол във вратата на "сините" в 68-ата минута.

Тимът на "червените" в тази възраст (родени 2005 и 2006 г.) е воден от треньора Лъчезар Русев.

След гръмката победа над Левски на "Герена" ЦСКА 1948 събра пълен точков актив след първите три кръга от шампионата, след като надви последователно ДИТ (София) с 1:0, Ботев 57 с 5:0 и "сините" днес. Головата разлика на "армейците" е 10:0.

Преди няколко дни ЦСКА 1948 до 19 години, воден от Александър Захариев, се наложи над Левски с 3:0.