Капитанът на Ботев (Пловдив) Тодор Неделев отправи призив към феновете да напълнят стадиона за мача срещу Локомотив Пловдив.  

Дербито на Пловдив е в сряда (8 април), от 20:30 часа на стадион “Христо Ботев”. 

Ето какво каза Неделев в специално видео, публикувано от Ботев Пд: 

“Скъпи ботевисти, в сряда ни предстои един от най-важните мачове за сезона. Надявам се стадионът да се напълни и да ни подкрепите, както винаги сте го правили. Ние ще се постараем на терена да ви зарадваме с една хубава победа и да следваме целта си до края на сезона. Призовавам ви: Елате на стадиона и ни подкрепете!”. 

efbet Лига - сезон 2025/2026

Купа на България - сезон 2025/2026

 подкрепя българския спорт