Бившият капитан на ЦСКА Тодор Янчев дебютира с равенство в Славия. “Белите” направиха 1:1 у дома срещу “Ботев” (Враца) във втория си приятелски мач по време на зимната подготовка. Иван Коконов бе точен за врачани, а Галин Иванов вкара за столичани.

Славия доминираше изцяло през първото полувреме, но не успя да реализира попадение. С пропуски се отчетоха Радослав Василев и Тодор Янчев.

През втората част двамата треньори Вили Вуцов и Тони Здравков направиха няколко промени, а първи до гол стигнаха гостите от Враца. В 57-ата минута бившият футболист на столичани Иван Коконов се измъкна и с удар отблизо откри резултата.

7 минути преди края на мача завърналият се в Славия Галин Иванов изравни. Доскорошният играч на Литекс бе най-съобразителен при разбъркване пред вратата на "Ботев" и фиксира крайния резултат.

През следващата седмица Славия заминава на лагер в Турция.