„Не мога да коментирам футболисти, които имат договори с други отбори. Фокусът е върху моите играчи. Тези, които имаме тук. Както споменах, отнасяме се по най-нормалния начин с трансферите“, така отговори треньорът на Левски Хулио Веласкес на въпрос за Армстронг Око-Флекс от Ботев Пловдив. По-рано днес „канарчетата“ изригнаха мощно и сезираха БФС, обвинявайки „сините“, че са преговаряли по нечестния начин с футболиста и с баща му.
Ето какво още каза испанският специалист след 0:0 на турска земя срещу унгарския Ниредхаза.
„Бяхме се уплашили заради травмата на Евертон Бала преди няколко дни, но няма нищо сериозно. Най-лошото днес е, че се контузи Оливер Камдем. Останалото – още една тренировка за нас, момчетата натрупаха игрови минути. Това е важно в настоящия момент. Истината е, че вятърът ни затрудни изключително много. Теренът беше сух заради вятъра, доста сух. Момчетата показаха добро отношение, постараха се“, добави 44-годишният наставник.
Контролите на Левски в Белек (Турция):
13 януари, 14:00 часа: ЛЕВСКИ - Ниредхаза 0:0
17 януари, 15:00 часа: ЛЕВСКИ - Войводина
21 януари, 15:00 часа: ЛЕВСКИ - Заглебие
25 януари, 15:00 часа: ЛЕВСКИ - Тренчин